Koloryzacja włosów

Każda z nas myśli czasem o zmianie koloru włosów. Nowa fryzura poprawia humor i samopoczucie, a także dodaje pewności siebie. Zajmujemy się profesjonalną koloryzacją włosów każdego typu, długości, skrętu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje oraz jesteśmy na bieżąco we wszystkich najnowszych trendach fryzjerskich. Dobieramy kolory do rodzaju karnacji, oczu, kształtu twarzy.

 

Sposoby farbowania włosów

Salon fryzjerski Metamorfoza Fryzur specjalizuje się w każdej technice koloryzacji. Praktykowane przez nasz salon sposoby farbowania włosów to między innymi:

  • ombre – łagodne przejście koloru na włosach, najczęściej z ciemniejszego u nasady do jasnego na końcówkach przy zachowaniu odpowiedniej gradacji koloru i w jak najłagodniejszy sposób,
  • baleyage – tworzenie pasemek na wybranych pasmach włosów w dowolnym kolorze, co pozwala uzyskać efekt rozświetlenia włosów i ożywienia całej fryzury,
  • farbowanie całych włosów – wykonujemy koloryzacje w odcieniach zbliżonych do naturalnego celem pokrycia siwizny, koloryzacje mocnymi i ciemnymi kolorami, a także farbowanie włosów na najmodniejsze pastelowe odcienie.

koloryzacja

Każdy z zabiegów koloryzacji włosów polecamy uzupełnić o zabiegi pielęgnacyjne do włosów lub strzyżenie.

 

Farbowanie włosów kręconych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że farbowanie włosów kręconych jest bardzo trudne. Wymaga znajomości struktury włosa i dopasowania techniki farbowania do skrętu. Włosy kręcone mają tendencje do przesuszania, puszenia i utraty blasku. Do ich koloryzacji powinny zostać wybrane najlepsze produkty. Nie należy eksperymentować z farbowaniem włosów kręconych w domu, dlatego zapraszamy do wizyty w naszym salonie. Udzielamy również profesjonalnych porad fryzjerskich, dzięki którym jeszcze dłużej będziecie mogli cieszyć się niepowtarzalnym i świeżym kolorem włosów.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.