Koloryzacja włosów - Gdańsk

Każda z nas myśli czasem o zmianie koloru włosów. Nowa fryzura poprawia humor i samopoczucie, a także dodaje pewności siebie. Zajmujemy się profesjonalną koloryzacją włosów każdego typu, długości, skrętu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje z zakresu koloryzacji włosów oraz jesteśmy na bieżąco we wszystkich najnowszych trendach fryzjerskich. Dobieramy kolory do rodzaju karnacji, oczu, kształtu twarzy.

 

Sposoby farbowania włosów

Salon fryzjerski Metamorfoza Fryzur w Gdańsku oferuje usługi w dowolnej technice koloryzacji. Praktykowane przez nasz salon sposoby farbowania włosów to między innymi:

  • ombre – łagodne przejście koloru na włosach, najczęściej z ciemniejszego u nasady do jasnego na końcówkach przy zachowaniu odpowiedniej gradacji koloru i w jak najłagodniejszy sposób,
  • baleyage – tworzenie pasemek na wybranych pasmach włosów w dowolnym kolorze, co pozwala uzyskać efekt rozświetlenia włosów i ożywienia całej fryzury,
  • farbowanie całych włosów – wykonujemy koloryzacje w odcieniach zbliżonych do naturalnego celem pokrycia siwizny, koloryzacje mocnymi i ciemnymi kolorami, a także farbowanie włosów na najmodniejsze pastelowe odcienie.

koloryzacja

Każdy z zabiegów koloryzacji włosów polecamy uzupełnić o zabiegi pielęgnacyjne do włosów lub strzyżenie. Zachęcamy także do skorzystania z usług przedłużania i zagęszczenia włosów bądź modelowania. Prowadzimy też skup włosów.

 

Farbowanie włosów kręconych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że farbowanie włosów kręconych jest bardzo trudne. Taka koloryzacja włosów wymaga znajomości struktury włosa i dopasowania techniki farbowania do skrętu. Włosy kręcone mają tendencje do przesuszania, puszenia i utraty blasku. Do ich koloryzacji powinny zostać wybrane najlepsze produkty. Nie należy eksperymentować z farbowaniem włosów kręconych w domu, dlatego zapraszamy do wizyty w naszym salonie. Udzielamy również profesjonalnych porad fryzjerskich, dzięki którym jeszcze dłużej będziecie mogli cieszyć się niepowtarzalnym i świeżym kolorem włosów.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.