Zabiegi pielęgnacyjne włosów

Oferujemy pełen pakiet zabiegów pielęgnacyjnych dla włosów. Czy zawsze marzyłaś o zdrowych, lśniących i błyszczących włosach, ale po wypróbowaniu wielu naturalnych i drogeryjnych produktów szybko się poddałaś? Kluczem do pięknego wyglądu włosów i całej fryzury jest odpowiednie dbanie o każde pasmo. Nie tylko poprawna technika czesania, modelowania i suszenia, ale również stosowanie dedykowanych kosmetyków. Wiele procesów naprawczych można stymulować odpowiednią pielęgnacją. W salonie fryzjerskim Metamorfoza Fryzury w Gdańsku oferujemy szereg zabiegów, które wspomagamy sauną parową.

Wykonujemy:

  • keratynowe prostowanie włosów,
  • zabiegi spa wygładzania i nawilżania włosów produktami firmy Kemon,
  • botoks na włosy.

mycie głowy

Stosujemy kuracje:

  • Olaplex,
  • ampułki.

Jeśli oprócz pięknego wyglądu włosów chciałabyś mieć je dłuższe i gęstsze, zapraszamy do skorzystania z usługi doczepiania włosów. Gwarantujemy naturalny efekt i spektakularną metamorfozę, którą możemy uzupełnić koloryzacją i modelowaniem.

 

Keratynowe prostowanie włosów - Gdańsk

Specjalnością naszego zakładu fryzjerskiego są zabiegi keratynowego prostowania włosów, nazywanego również prostowaniem brazylijskim. Dzięki niemu włosy stają się nawilżone, lśniące i odżywione. Keratynowe prostowanie włosów sprawia, że pasma nie kręcą się przez około pół roku po zabiegu. Zabieg polega na nałożeniu na włosy ciepłej keratyny, która pod wpływem ciepła wsiąknie w jego strukturę. Keratynowe prostowanie włosów to świetne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy trudnych do ułożenia, puszących się włosów – również bardzo kręconych. Zabieg ten pozwala odżywić włosy z uzyskaniem dodatkowego efektu prostowania bez zbędnego wysiłku i kosmetyków. Przed zabiegiem warto również wyrównać końcówki za pomocą odpowiedniego strzyżenia.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.